RSS

MAMAK’TA PAZAR YERLERİ GÜVENDE

28 Jul

Mamak Belediyesi Zabıta Ekiplerince Pazarların Güvenliği Ve Vatandaşın Sağlıklı Alışveriş Yapması İçin Yürütülen Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
    Mamak Belediye başkan yardımcısı Mustafa Orhan önderliğindeki Zabıta ekipleri deyim yerindeyse “uyanık esnaflara” göz açtırmıyor. Mamak’ta hayata geçirilen modern pazar yerlerinin ardından 24 saat güvenlik kameralarıyla pazarları denetleyen Zabıta ekipleri sık sık fiyat etiketi kontrolü ve terazi denetimi yapıyor. Başkan yardımcısı Mustafa Orhan ve zabıta müdürü Refah Arslan’la birlikte bizzat denetime giden ekipler argo kelimeler kullanan, vatandaşa karşı nazik yaklaşmayan, sağlıklı olmayan ve kullanım alanlarını temiz tutmayan esnafa uyarılarda bulunuyor. Halkın sağlığı ve güvenliğini hedef bilen zabıta ekipleri denetimlerine ara vermeden çalışmalarını tüm hızla sürdürüyor.

Vatandaşlar ise bu uygulamadan memnun olduklarını ve bu gibi denetimlerin daha da artması gerektiğini bu gibi modern pazar yerleri ve çeşitli alanların yapılırsa Mamak’ın daha da güzel olacağı ifade edip bu alanları kendilerine kazandıran belediye başkanı Mesut Akgül’e de teşekkür ettiler.

Başkan yardımcısı Mustafa Orhan Mamak’ta bulunan pazar yerlerinin Ankarada ki en temiz en düzenli ve güvenli pazar alanlarının olduğunu söyleyerek sürekli vatandaşa daha hizmet için çalışacaklarını vurguladı. Pazar alanında esnafla ve vatandaşla muhabbet eden Orhan ardından denetimlerin aksamaması gerektiğini belirterek bölgeden ayrıldı.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 28, 2012 in Haber

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: